Znalazłem swoją przystań...zostaję / I have found my haven...I am staying

Wiele wody upłynęło i w tym czasie przeskoczyłem przez niemal wszystkie możliwe dystrybucje. Aż w końcu trafiłem na Manjaro… Jednak wciąż to nie było to, bo generalnie cały czas, ciągnęło mnie w stronę Arch Linuksa. I stało się! Znalazłem EndeavourOs! System, który działa stabilnie, a do tego w pełni współpracuje z moją kartą graficzną dzięki czemu, czasem mogę ze spokojem zagrać. Arch Linux zawsze wydawał się mi nie dostępny, przez zbyt zawiły jak na moją słabą wiedzę, sposób instalacji. EndeavourOs wszystko odmienił. Mało tego, udało się mi pozbyć na dobre pamac’a, bo już potrafię w pełni obsługiwać system, bez nakładek gui. Równolegle na drugim dysku, udało się mi zainstalować Arch’a dzięki skryptowi archinstall, a też nawet sterownik nvidia do niego z optimus-manager. Jestem bardzo zadowolony z tego, że istniejecie, jako twórcy i użytkownicy i, nie zawaham się Was wesprzeć! :slight_smile: Tyle ode mnie jak na razie. Dziękuję Wam!!!

A lot of water passed, and during this time I jumped through almost all possible distributions. And finally I ended up with Manjaro… However, it still wasn’t it, because in general all the time, I was drawn towards Arch Linux. And it happened! I found EndeavourOs! A system that runs stably, and on top of that, fully cooperates with my graphics card so that, sometimes I can play with peace of mind. Arch Linux always seemed inaccessible to me, due to the installation method, which was too intricate for my poor knowledge. EndeavourOs has changed everything. Little did I manage to get rid of pamac for good, because I can already fully operate the system, without gui overlays. In parallel on the second disk, I managed to install Arch thanks to the archinstall script, and also even the nvidia driver for it from optimus-manager. I am very happy that you exist, as developers and users and, I will not hesitate to support you! :slight_smile: So much from me so far. Thank you guys!!!

1 Like