Informacje na stronie Github EndeavourOS zaktualizowane

Oryginalny post: @Bryanpwo

EndeavourOS Github page info updated

Chcemy podziękować wszystkim którzy wyrazili swoje wsparcie przy poprzednim ogłoszeniu, to ono pcha nas do przodu.

Otrzymaliśmy odpowiedź na naszą prośbę o dodatkową pomoc dla działu ISO, Joe zaktualizował stronę Github o tekst króry wyjaśnia co już zrobiliśmy oraz jakie są nasze plany na przyszłość. Jeżeli chcesz nam pomóc. możesz przeczytać info i zobaczyć czy Twoja wiedza będzie przydatna w naszym projekcie oraz czy zechcesz podjąć wyzwanie.

Jeżeli myślisz, że pomoc nam będzie skutkowała zostaniem członkiem zespołu na pełen etat wraz z całą odpowiedzialnością, to nie jest ten przypadek. Możesz nam pomagać w dowolny sposób, więc jeżeli przeczytałeś naszą stronę Github i masz pomysł, uwagę, możesz je śmiało przesłać. W tym przypadku pomożesz nam w taki spobób, w jaki Tobie odpowiada.

Aktualnie sprawdzamy możliwości opublikowania net-installera w wersji beta z wykorzystaniem siły roboczej jaką obecnie dysponujemy.

Aby uzyskać lepszy wgląd w nasz ostatni stan:

Joe jest zawalony pracą do Stycznia, więc ma ograniczone możliwości inwestowania czasu w projekt, Fernando również zbliża się do wymagającego okresu w najbliższych miesiącach.

Każdy w zespole ma główne zadanie, nie ma ścisłej hierarchii, każdy z nas dba o dystrybucję z naszych najmocniejszych stron.

Fernando - rozwój ISO (prace fundamentalne) i implementacja Calamares.

Joe - rozwój ISO (post fundamnetalne) Calamares oraz Motywy środowisk graficznych.

Manuel - Implementacje developerskie dla EOS, oczyszczanie skryptów instalacyjnych i generalne sprawdzanie kodu.

Bryan - Utrzymanie stron internetowych i serwerów, manager społeczności i koordynator projektu.

Jak widzisz po naszych zadaniach, dział który jest obecnie pod presją to rozwój ISO. Jako rozwiązanie, rozpocząłem kurs Pythona (płatny) w ten weekend aby móc więcej wspierać Fernando i Joego. Trochę potrwa zanim będę mógł realnie ingerować w kod.

Jak widzisz, EndeavourOS wciąż żyje i nie zamierzamy się poddać. W rzeczywistości wkrótce pojawią się nowe rzeczy takie jak w pełni przetłumaczona strona internetowa na Francuski, Hiszpański, Rosyjski, Niemiecki, Polski oraz Rumuński z linkiem do dedykowanej sekcji na forum.

Możesz odwiedzić stronę github tutaj.

1 Like